ХУТРОOFF — КАМПАНІЯ ЗА ЗАБОРОНУ ВИРОБНИЦТВА ХУТРА В УКРАЇНІ, ЯКУ ІНІЦІЮВАЛА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄДИНА ПЛАНЕТА
Петиція за заборону виробництва хутра набрала рекордну кількість голосів на сайті ВР. ГО Єдина Планета разом з народними депутатами розробила законопроєкт, який передбачає заборону виробництва хутра в Україні синхронно з європейськими державами.
Законопроєкт ХутроOFF зареєстровано у Парламенті під номером 2360. Наразі триває процедура його розгляду Верховною Радою України.
Завдяки Кампанії ХутроOFF, яку ініціювала ГО Єдина Планета, про необхідність заборонити виробництво хутра дізнались мільйони українців: через ЗМІ, соцмережі, лекції та вуличні акції.

ЧОМУ ТРЕБА ДІЯТИ САМЕ ЗАРАЗ?

У країнах Європи триває процес законодавчої заборони виробництва хутра як невиправдано жорстокої та шкідливої для довкілля галузі. 
Це загрожує переміщенням небезпечних хутрових ферм в Україну через слабку систему еко-контролю в нашій державі.
Мапа заборони хутрового виробництва в Європі
Єдина Планета переклала українською нідерландське дослідження CE Delft, завантажуйте безкоштовно:

“ЕКОЛОГІЧНИЙ ВПЛИВ НОРКОВОГО ВИРОБНИЦТВА”

ХОЧЕШ ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ?

РОЗДРУКУЙ ТА РОЗМІСТИ ПЛАКАТИ ХУТРОOFF У ЛЮДНОМУ МІСЦІ

Натискай на плакат для завантаження PDF:

Кампанію ХутрOFF ініціює “Єдина Планета” — громадська організація, яка створeна для об’єднання зоозахисних, eко-ініціатив та активістів з усієї України.

Цінності, які нас об’єднують, викладeні в Декларації принципів. Всіх, хто бажає стати члeном організації, просимо ознайомитись з нею: https://goo.gl/5A8ZKx

Також, у вільному доступі статут ГО: https://goo.gl/YEksCv

Якщо Ви відчуваєте в собі наснагу та сили для того, аби брати участь у подіях, що їх організовуватиме Єдина Планета, ділитися своїм досвідом задля звільнeння інших та стати частиною eнeргійної команди, заповнюйтe форму-заяву для вступу в ГО: https://goo.gl/cm3qra

Завантажуйте інформаційні матеріали кампанії ХутроOFF у вільний та безкоштовний спосіб на цьому сайті

ГО ЄДИНА ПЛАНЕТА
тел. +380688554743, e-mail: unique.planet.ngo@gmail.com
Політика конфіденційності