“НОРКОТРАФІК”: ХутроOFF та Відкриті клітки зняли докфільм про хутрові ферми України (ВІДЕО)

На YouTube-каналі блогера та журналіста Дениса Казанського відбулась прем’єра фільма-розслідування “Норкотрафік” про хутрові ферми України, знятого громадськими організаціями “Єдина Планета” (в рамках Кампанії ХутроOFF) і “Відкриті клітки Україна” у співпраці з міжнародною організацією Fur Free Alliance.

Дивіться документальний фільм “НОРКОТРАФІК: правда про хутрові ферми України”

Автори фільму стверджують, що офіційна статистика викривлена і справжня кількість хутрових ферм в Україні невідома. У відео демонструються кадри з норкової ферми в с. Кам’янка Житомирської області, яка, за інформацією авторів, працює “в тіні”. Також у докфільмі продемонстровані чисельні порушення екологічного законодавства, зокрема, несанкційовані захоронення тушок тварин, скидання твердих та рідких відходів, порушення гігієнічних та санітарних норм під час утримання тварин і перевезення відходів тощо.

“Ще три роки тому жодна людина в Україні не говорила про закриття хутрових ферм. Але усвідомлення настільки динамічно приходить, що зараз вже соціологічні дослідження показують, що 54% українців за заборону хутрових ферм в Україні”, — розповідає голова ГО “Єдина Планета” Павло Вишебаба.

У фільмі Денис Казанський наголошує, що навіть за офіційною інформацією щороку в Україні заради хутра вбивають близько 1 млн тварин і ця цифра постійно зростає.

“Хутрові ферми своєю діяльністю буквально знищують екологію, шкодять людському здоров’ю та є прямою загрозою поширенням коронавірусу. Тоді, коли хутро вже давно не є необхідністю чи навіть трендом, — ділиться голова ГО “Відкриті клітки Україна” Катерина Бєлкіна. — То може вже прийшов час залишити це криваве виробництво в минулому?”

Також нагадуємо, що 21 грудня 2020 року на сайті Президента України була зареєстрована петиція за заборону виробництва хутра на території України. А законопроект Кампанії ХутроOFF про заборону хутрових ферм в Україні зареєстрований Верховною Радою під номером 2360 і знаходиться на розгляді Парламенту.

Поширте інформацію у соцмережах

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Політика конфіденційності